Партизан изгубио од Доњег Срема 4:3

Паузу због репрезентативних обавеза, фудбалери Партизана су искористили да одиграју пријатељску утакмицу са екипом Доњег Срема. На стадиону Кутпоинт Арена, пред око 1.000 гледалаца, домаћа екипа је славила резултатом 4:3.
ФК Партизан (Фото: partizan.rs)

У веома отвореној утакмици, фудбалери домаће екипе преко Спалевића и Станисављевића стигли су врло брзо до убедљиве предности да би за само седам минута, црно-бели захваљујући Фофани и Ћирковићу стигли до изједначења. Ипак, Зец је погодио у 45. минуту за 3:2 на полувремену. У другом делу игре, клуб из Хумске је успео да стигне до егала захваљујући новом поготку Фофане, али је домаћи тим ипак стигао до победе захваљујући Марчети. Доњи Срем: Милиновић, Лакићевић, Црномарковић, Лакић Пешић, Прљевић, Букорац, Грујичић, Бељић, Зец, Спалевић, Станисављевић. Играли су још: Белић, Шарац, Кошутић, Јанковић, Марчет, Туфегђић, Мазалица, Станковић, Иванов, Пеличић, Обуоби Абдул Рашид Партизан: Лукач (Живковић 3′, Кљајић 46′)), Вулићевић, Ћирковић, Станковић, Исламовић (Црноглавац 80′) Аднан, Петровић Иван, Марковић, Маринковић (Лука 69′), Нинковић (Грбић 56′), Фофана, Лазовић (Шкулетић 46′) Извор: Телеграф