(ВИДЕО) ЈСЛ: Партизан стигао Звезду

Фудбалери Партизана савладали су Јавор у Ивањици 1:0, поготком Данка Лазовића у завршници првог полувремена и тако се бодовно изједначили са Црвеном звездом на врху табеле Јелен Супер лиге, с тим што црвено-бели свој меч 23. кола играју вечерас.
Данко Лазовић (ФОТО: партизан.рс)

Лазовић је нешто раније постигао још један гол који је поништен због офсајда, мада остаје нејасно зашто је искусни нападач додирнуо лопту која је ионако била на путу ка мрежи после ударца Шкулетића. Бивши репрезентативац је игру напустио у 55. минуту због повреде, која није озбиљније природе. Пред крај утакмице повредио се и голман црно-белих Лукач после једне интервенције. Заменио га је Живко Живковић. У другом мечу дана Вождовац је убедљиво савладао Раднички из Крагујевца 5:0.