Спартаков тријумфални низ прекинут на Бановом брду, Раднички све ближи Европи

Фудбалери Чукаричког победили су на свом терену субитички Спартак 3:0 у утакмици 34. кола Суперлиге Србије.

Фудбалер Чукаричког Овусу фото: Бета

Два гола за екипу с Бановог брда постигао је Марко Доцић, у 63. и 67. минуту, а у стрелце се уписао и Петар Бојић у 71. Чукарички је прекинуо низ Спартака од четири узастопне победе и шести је на табели са 29 бодова, док је суботичка екипа трећа са пет бодова више. Истим резултатом у Нишу је славио и Раднички против Вождовца. Стрелци за победнички тим били су Александар Станисављевић у првом, Синиша Бабић у 19. и Милан Павков у 36. минуту. Нишка екипа је четврта на табели са 31 бодом, има три мање од трећепласираног Спартака, док је Вождовац пети са 30. У утакмицама плеј-аута и даље се води велика борба за опстанак. Јавор је на свом терену победио Борац са 3:0. Два гола постигао је Иван Цветковић, док је мрежу Борца затресао и Стефан Панић. Рад је на Бањици био бољи од Бачке са 2:0, головима Богдана Младеновића и Дјордја Денића, док је Мачва славила против Радника са 2:1. Фудбалери Земуна и Младости су раније данас одиграли без голова. Младост је прва на плеј-аут табели са 26 бодова, Земун има бод мање, трећа је Мачва са 24, док је Радник на четвртом месту са 22 освојена бода. Фудбалери Јавора су пети са 20, бод мање има Рад, а последње две позиције заузимају Бачка са 16 и чачански Борац са само 12 бодова. Извор: Бета