(ВИДЕО) ЛШ: Бајерн и Атлетико први четвртфиналисти

Шампион Европе Бајерн наставља поход ка одбрани титуле. Реми (1:1) с Арсеналом био је довољан Баварцима за пролаз, после победе у Лондону пре 22 дана. Немцима се придружио мадридски Атлетико који је у реваншу на Калдерону прегазио Милан 4:1 и укупним резултатом 5:1 изборио визу за четвртфинале.
Дијего Коста (ФОТО: Википедија)

Бајерн је повео на Алијанц арени голом Швајнтштајгера у 55. минуту. Тобџије су изједначиле само два минута касније преко Подолског, али нису имали ни снаге ни знања за нешто више. Чак су баварци могли о победе, али је Милер био непрецизан с беле тачке. У Мадриду је виђен шоу Дијега Силве против кога миланези нису имали никакво решење, чак ни покушај Балотелија да сјајног Бразилца са шпанским пасошем онеспособи напуцавањем лоптом у живом зиду. Осим двоструког стрелца Коште, уписали су се и Туран и Раул Гарсија за јорганџије, док је једини погодак за  росонере постигао некада најбољи играч света Кака. Goal Diego Costa - Atletico Madrid 1-0 Milan...by AllGoalsHQ12 Сутра играју Барселона - Манчестер сити и ПСЖ - Леверкузен, 18. марта Реал - Шалке и Челси - Галатасарај, а дан касније Манчестер јунајтед . Олимпијакос и Дортмунд - Зенит. Жреб за четвртфинале и полуфинале је 21. марта у Ниону Извор: Правда