Најновије

ЕРДОГАН: Нетанјаху је највећа претња

Израелски премијер Бенјамин Нетанијаху је "највећа претња безбедности на Блиском истоку", изјавио је синоћ председник Турске Реџеп Тајип Ердоган у телефонском разговору са катарским емиром, шеиком Тамимом бин Хамадом Ал-Танијем.

"Нетанијаху је још једном показао да је највећа претња безбедности региона", рекао је Ердоган, наводи се на у објави турског председништва на платформи Икс.

У објави председништва Турске на тој платформи се каже да турски председник има интензивне дипломатске контакте у вези са сукобима изазваним израелским нападима на Иран и да намерава да настави своје напоре да заустави спиралу насиља.

"Истичући да се не сме дозволити да израелски напади засене хуманитарну кризу и геноцид у Гази, председник Ердоган је упозорио да се инциденти не смеју проширити и на Сирију", наводи се у објави.

Извор: Спутњик 

Бонус видео

Молимо Вас да донацијом подржите рад
портала "Правда" као и ТВ продукцију.

Донације можете уплатити путем следећих линкова:

ПАЖЊА:
Системом за коментарисање управља компанија Disqas. Ставови изнесени у коментарима нису ставови портала Правда.

Колумне

Најновије вести - Ратни извештаји

VREMENSKA prognoza

Најновије вести - ПРАВДА