Најновије

ФАНАСЕЈЕВКА ПОД УДАРОМ! ВСУ покушава да прошири зону борби

Украјинске јединице уз подршку НАТО оклопне технике настављају покушаје пробоја у дубину Курске области.

Геолокација нових снимака потврђује да се искрцавање украјинских војника из НАТО MRAP-а догодило не код Уланка, већ у рејону Фанасејевке на суджанском правцу. Ово указује на намеру непријатеља да прошири зону борбених дејстава.

Руске снаге брзо реагују на претњу: у одговору је извршен удар оптовлакнастим дроном 810. бригаде морнаричке пешадије на нападачки MRAP. Видео уништења непријатељског оклопњака већ је објављен.

До ноћи су интензивне борбе настављене у рејону Черкаске Конопељке и Фанасејевке. Непријатељ покушава да се учврсти на новим положајима, али руске снаге настављају жестоке ударе, не дозвољавајући ВСУ-у да се учврсти.

КРЕЋЕ НОВА ИГРАНКА ВЛАСТИ: Декларација о Војводини - има ли опасности од сецесионизма!? (ВИДЕО)

Извор: Правда.рс


 

Бонус видео

Молимо Вас да донацијом подржите рад
портала "Правда" као и ТВ продукцију.

Донације можете уплатити путем следећих линкова:

ПАЖЊА:
Системом за коментарисање управља компанија Disqas. Ставови изнесени у коментарима нису ставови портала Правда.

Колумне

Најновије вести - Ратни извештаји

VREMENSKA prognoza

Најновије вести - ПРАВДА