КАКАВ ХУМЕЛС - СВЕТ БРУЈИ О АУТОГОЛУ ОВОГ ГОЛМАНА: Борјан гледа и не верује шта је његов колега урадио! (ВИДЕО)

Читав фудбалски свет усмерен је на Европско првенство, али се битни дуели репрезентација ирају и у другим деловима света.

Репрезентација Канаде након 24 године успела је да избори пласман у главну рунду квалификација за Светско првенство.

Канађани за које брани капитен Црвене звезде Милан Борјан су у финалу друге рунде квалификација играли синоћ против Хаитија и победили са убедљивих 3:0 на свом терену.

Укупно су у овом двомечу славили са 4:0 и пласирали су се у главну рунду квалификација, те сада имају шансе да се пласирају на Мундијал 2022. у Катару.

Међутим, утакмица између Канаде и Хаитија остаће упамћена по невероватном аутоголу који је постигао голман гостујућег тима у првом минуту другог полувремена овог меча.

Наиме, Жосуе Дувержер је шокирао фудбалски свет начином на који је успео да затресе своју мрежу. Након овог гола наде Хаитија су биле угашене, а Канађани су то искористили.

Добио је једну повратну лопту ка свом голу, али његов пријем био је непостојећи. Лопта је кренула ка голу, Дувержер је био ту да је испуца, али ју је некако промашио!

Онда је то поново учинио а својом стајном ногом гурнуо лопту у гол!

Роналдо на једном мечу оборио 4 рекорда?! Више о томе читајте ОВДЕ.

Извор: Еспресо