СТРАШАН ДЕБИ ЛУКЕ ЈОВИЋА: Србин дао четири гола на првом мечу за Фиорентину (ВИДЕО)

Фантастичан деби је имао Лука Јовић у дресу Фиорентине. Он је у победи над Реал Вићенцом у пријатељској утакмици од 7:0 постигао чак четир гола.

Иако ривал није атрактиван никоме није лако четири пута затрести мрежу, а Србин је то урадио тако што је све поготке постигао у другом полувремену.

Репрезентативац наше земље је први гол дао у 56. минуту са беле тачке, да би потом био прецизан у 68, 79. и 84. минуту.

Судећи по овој утакмиици Фиорентина је решила питање голгетера које клубу из Тоскане фали од када се Душан Влаховић преселио у Јувентус.

Подсетимо, Јовић је у редове "виоле" стигао из Реал Мадрида.

Извор: Новости онлајн