СРБИН СЕ НАСРЕД МАКСИМИРА ПРЕКРСТИО СА ТРИ ПРСТА! Прослава фудбалера Динама неће се свидети БББ (ВИДЕО)

Загребачјки Динамо је силно кренуо у одбрану шампионског трона. Изабраници Зорана Мамића су на "Максимиру" савладали хрватског вицешампиона и своју филијалу Локомотиву 6:0, а допринос убедљивој победи "модрих" дао је и српски фудбалер Комнен Андрић.

Андрић (Фото: Јутјуб)

Он се недавно вратио на "Максимир" после позајмице Интеру из Запрешића и већ на првом мечу за Динамо у новој сезони постигао гол и уписао асистенцију.

Андрић је у игру ушао у 79. минуту, у моментима када је Динамо већ водио 4:0 после, два гола Мајера и уз један Гаврановића и Оршића. За мање од 60 секунди на терену већ је уписао асистенцију, пошто је сјајно пронашао Луку Иванушеца, да би у 89. минуту примио лопту у казненом простору, окренуо се и погодио мрежу ривала.

После гола прекрстио се, погледао у небо, а ова емотивна прослава била је посвећена његовом сину Матеу који је недавно дошао на свет.

- Добродошао на овај свет Матео. Ово је за тебе и твоју сестру, сине мој - написао је Андрић, а затим се обратио и својој супрузи Маји.

- Без тебе ништа не би било могуће, ти си моја највећа подршка, хвала ти - поручио је Андрић на Инстаграму.

Потресне исповести спортиста о страхотама прогона Срба из Крајине прочитајте ОВДЕ.

Извор: Вечерње новости