Ангелина Топић освојила злато!

Трострука јуниорска шампионка Србије, национална рекордерка у скоку увис, Ангелина Топић исписала је нове странице историје.

Након што су Теодора Боберић и Наталија Драгојевић освојиле за нашу земљу сребрну и бронзану медаљу на Европском првенству за атлетичаре до 18 године, данас је освојено и европско злато.

Ангелина Топић је у финалу прескочила 192 цм и освојила прво место и злато за Србију!

У још једном финалу учествовао је Милош Нисић који је заузео фантастично пето место у трци на 200 м са 21.54 с, овај резултат уједно је и нови државни рекорд за такмичаре до 18.година.

Нашу земљу сутра очекује финале скока удаљ у којем ћемо поново имати две атлетичарке и то вицешампионку европе у троскоку, Теодору Боберић и Јовану Мићић.