НАЈЛЕПШИ ПОТЕЗ НА ДЕРБИЈУ: Звездин клинац извозао играче Партизана и бацио делије у транс! (ВИДЕО)

Млади фудбалер Црвене звезде, Петар Станић, извео је најлепши потез на 165. вечитом дербију.

Звездин клинац извозао играче Партизана (Фото: принтскрин)

Станић (20) је на свом првом дербију у каријери одушевио љубитеље фудбала у Србији.

Тренер Црвене звезде Дејан Станковић увео је талентованог фудбалера у 77. минуту, при резултату 1:0 за Партизан и млади ас црвено-белих је максимално оправдао указано поверење.

У 88. минуту меча извео је убедљиво најлепши потез на утакмици. Спектакуларним дриблингом избацио је двојицу фудбалера Партизана и упослио саиграча. Акција није завршена голом, али Станић је добио овације навијача за овај сјајан потез.

"Неописив осећај, поготово због тога што сам прошли дерби посматрао као гледалац, а сада сам био на терену. Невероватно сам се осећао кад смо постигли гол. Свашта ми је пролазило кроз главу пре него што сам ушао и сјајно је бити део оваквог сусрета", рекао је Станић након меча.

Подсетимо, 165. вечити дерби завршен је резултатом 1:1.

Српско Министарство здравља издаје доказ о корона превари. Више о томе читајте ОВДЕ.

Извор: Курир