(GOLOVI) Zvezda slavila u Užicu, na korak do titule!

UŽICE - Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas Slobodu u Užicu u 28. kolu Superlige Srbije rezultatom 2:0.
printskrin Jutjub

Tim rezultatom, Zvezda je vodila nakon prvih 45 minuta igre, golovima Milijaša i Pečnika, a isti je ostao nepromenjen do kraja. Nenad Milijaš je najpre zatresao mrežu domaćinu već u 4. minutu iz slobodnog udarca. Nejc Pečnik je duplirao prednost Zvezde u 39. minutu iznenadnim šutem sa slične pozicije, nakon što se oslobodio čuvara na nekih 27-8 metara od gola Slobode. Šut nije bio tako jak, ali je bio precizan. Nakon pobede protiv Slobode, crveno beli u sledećem kolu dočekuju OFK Beograd na Marakani, a u slučaju pobede okitiće se kolo pre kraja prvom titulom prvaka posle šestogodišnjeg posta. Naravno, ukoliko bi se večeras desio kiks Partizana na njegovom stadionu i gubitak sva tri boda, Zvezda bi već danas mogla da počne da slavi titulu. Izvor: Pravda