Partizan "uvalio petardu" Voždovcu

Fudbaleri Partizana deklasirali su ekipu Voždovca u poslednjem meču 28. kola Jelen Superlige – 5:0(2:0).
Gol Škuletića u 64. minutu za 4:0 zapečatio sudbinu Voždovca, foto: MojasporTV skrinšot

Crno-beli su tako zadržali nadu da mogu da odbrane titulu šampiona države, jer dva kola pre kraja trke imaju tri boda manje od Crvene zvezde, koja je slavila u Užicu. Crno-beli su bili bolji rival u prvih 45 minuta, pa su zasluženo otišli na odmor sa dva gola prednost. Vladimir Volkov je probio bedem gostiju, da bi Škuletić pred odmor sa penala duplirao prednost. Osim pobede Zvezde, koja je došla na tri boda od titule, zanimljivo je bilo i u ostavim mečevima, posebno u Kragujevcu, gde su Radnički i Javor odigrali spektaklaran meč. Posle petog gola Partizana tempo meča je opao, a gosti su uspeli da zaprete preko Babovića, ali je njegov udarac zaustavio Lukač. Do kraja susreta igralo se uglavnom na sredini terena, uz nešto ofanzivniju igru Voždovca, ali promene rezultata nije bilo. Izvor: B92