(VIDEO) Drama za Ekvador u poslednjem minutu: Švajcarska pobedila 2:1

Švajcarska je pobedila Ekvador rezultatom 2:1 (Grupa E). Pobednik je odlučen u dramatičnoj završnici u poslednjem minutu. Ekvador je poveo u 22 minutu utakmice protiv Švajcarske. Posle prekida i šuta u šesnaesterac švajcaraca gol je postigao Ener Valensija. Taj rezultat je ostao i na poluvremenu. U drugom minutu nastavka Sub Mehmedi, koji je tek ušao u igru, dao je gol glavom i izjednačio rezultat. Iako je sve ukazivalo da će biti nerešeno u 93 minutu Šeferović dovodi Švajcarsku do pobede 2:1. Ostalo je taman vremena da sudija odsvira kraj. Inače, sudije su predhodno poništile jedan gol Švajcarskoj, a po mnogima ta odluka je bila sporna. 93 minut: 47 minut: 22 minut: Izvor: Pravda