Partizan izgubio od Donjeg Srema 4:3

Pauzu zbog reprezentativnih obaveza, fudbaleri Partizana su iskoristili da odigraju prijateljsku utakmicu sa ekipom Donjeg Srema. Na stadionu Kutpoint Arena, pred oko 1.000 gledalaca, domaća ekipa je slavila rezultatom 4:3.
FK Partizan (Foto: partizan.rs)

U veoma otvorenoj utakmici, fudbaleri domaće ekipe preko Spalevića i Stanisavljevića stigli su vrlo brzo do ubedljive prednosti da bi za samo sedam minuta, crno-beli zahvaljujući Fofani i Ćirkoviću stigli do izjednačenja. Ipak, Zec je pogodio u 45. minutu za 3:2 na poluvremenu. U drugom delu igre, klub iz Humske je uspeo da stigne do egala zahvaljujući novom pogotku Fofane, ali je domaći tim ipak stigao do pobede zahvaljujući Marčeti. Donji Srem: Milinović, Lakićević, Crnomarković, Lakić Pešić, Prljević, Bukorac, Grujičić, Beljić, Zec, Spalević, Stanisavljević. Igrali su još: Belić, Šarac, Košutić, Janković, Marčet, Tufegđić, Mazalica, Stanković, Ivanov, Peličić, Obuobi Abdul Rašid Partizan: Lukač (Živković 3′, Kljajić 46′)), Vulićević, Ćirković, Stanković, Islamović (Crnoglavac 80′) Adnan, Petrović Ivan, Marković, Marinković (Luka 69′), Ninković (Grbić 56′), Fofana, Lazović (Škuletić 46′) Izvor: Telegraf