Pročitajte još:Ruski general Lentsov odbrusio Generalštabu Ukrajine: Učite geografiju (VIDEO)Tramp otkrio kako će Kina uništiti Ameriku!OTKRIVAMO: Ovaj kandidat će biti novi predsednik Amerike!"SAD mogu da rade u Latinskoj Americi šta god hoće, a Rusija u Evropi." - objasniće Putin dogovor Moskve i Vašingtona. Putin će proklamovati novu ideologiju koja će glasiti: "Sovjetski Savez po svom evropskom kontinentu... Do Atlantika!" - stoji u šaljivoj analizi "Avgust 2020" koju je objavio uticajni španski list. Izvor: Pravda
"El Pais": Do 2020. godine Rusija osvaja Evropu, a SAD dobija Meksiko
Rastući populizam će dovesti do novih konflikata širom sveta, piše ovaj list i ističe da će Donald Tramp postati predsednik SAD-a i 2020. godine napasti Meksiko. Podsećamo, Tramp se protivi vlastima Meksika, kako kaže, zbog negativne politike koju sprovode naspram SAD. Na prvom mestu, Tramp kritikuje imigraciju za koju tvrdi da se sprovodi planski tako što Meksiko šalje "šljam iz Meksika" u SAD. "Oni nam šalju ljude koji imaju problem sa drogom, kriminalom..." - tvrdi Tramp, republikanski kandidat na predstojećim predsedničkim izborima u SAD-u. U Evropi će da dođe do potpunog društvenog haosa, te negodovanja zbog politike SAD-a, prognozira španski list. Španski premijer će pozvati kolege da EU uvede sankcije prema SAD-u, a premijer Grčke će potpisati ukaz kojim se naređuje vazdušnim silama Grčke da bombarduju Vašington, Svetsku banku, MMF i Belu kuću, šaljivo piše "El Pais". Evropa će da dočeka trenutak kada će Vladimir Putin, ruski predsednik, obavestiti javnost da su Rusija i SAD postigli istorijski dogovor.
Bonus video
Deo intervjua sa Slobodanom Reljićem o pandemiji i vakcinaciji koji je Jutjub cenzurisao
Molimo Vas da donacijom podržite rad
portala "Pravda" kao i TV produkciju.
portala "Pravda" kao i TV produkciju.
Donacije možete uplatiti putem sledećih linkova:
PAŽNJA:
Sistemom za komentarisanje upravlja kompanija Disqas. Stavovi izneseni u komentarima nisu stavovi portala Pravda.
Sistemom za komentarisanje upravlja kompanija Disqas. Stavovi izneseni u komentarima nisu stavovi portala Pravda.
Najnovije vesti - Ratni izveštaji
NAPAD NA RUSE: Ukrajinska vojska granatirala Donjeck
HADŽAT TAHRIR AL ŠAM U VELIKOM PROBLEMU: Stvari su pošle po zlu za sirijsku Al-Kaidu, Idlib im izmiče iz ruku
VAZDUŠNI OKRŠAJ SAUDIJACA I HUTA: F-15 raketama pokušao da spreči napad dronova samoubica (VIDEO)
KUCNUO JE ČAS, PORUKA JE JASNA: SAA žestoko tuče minobacačima, granate uzorale Al-Bab, to znači samo jedno (FOTO/ VIDEO)
Najnovije vesti - PRAVDA
AMERIKA NA KORAK DA IZAZOVE TREĆI SVETSKI RAT! Bajden otvoreno najavio napad na Moskvu!
OVOME SE NISU NADALI, DOVEO IH PRED SVRŠEN ČIN! Dodik aktivira Aneks 10 Dejtonskog sporazuma, sada je jasno čega su se toliko plašili!
ISTRAŽIVANJE U SJEDINJENIM DRŽAVAMA: Evo kada bi na čelo države mogla doći žena
MILO NEMA DRUGOG REŠENJA: Zahtevao hitno zatvaranje zemlje, situacija nije nimalo dobra!
"ZAKLAĆEMO TE KAD TAD! TREBALI SMO VAS JOŠ VIŠE POBITI U JASENOVCU!": Marku Milačiću pretili smrću!
ENGLISH NEWS
EU to seek AstraZeneca doses from US amid Covid-19 vaccine supply shortfalls – media
Pope Francis holds historic meeting with Iraq's top Shi'ite cleric
Saudi fighter jets destroy Houthi drone on the ground, few minutes before launch (Video)
Paraguay’s president asks all ministers to resign after protests
US Senate passes $1.9 Trillion Covid relief bill, sends it back to house for final approval
Urbancube
- 08 Mar 2021
- 04 Mar 2021
- 03 Mar 2021