Vojvodina vratila veru u sebe

Sinoć je na Karađorđu, Vojvodina ponovo bila ona sa početka sezone. To je bio meč između dve ekipe koje su u dosadašnjem toku prvenstva identičnim rezultatom savladali glavnog pretendenta na tron, ekipu Partizana.
Ivanić Mirko(Foto: Printskrin)

Napravila je Vojvodina sjajnu uvertiru pred revanš meč kvalifikacija za Ligu Evrope sa Viktorijom. Pobedili su Novosađani sa 4-1, a u strelce su se upisali Babić u 33. minutu na asistenciju Ivanića, Ivanić u 68. minutu, pa Paločević u 72. minutu, samo 180 sekundi pošto je na terenu zamenio najboljeg igrača Vojvodine, Mirka Ivanića. da bi tačku na i stavio Stanisavljević iz penala u 87. minutu. Rušević je u 90+3. minutu samo ublažio poraz gostiju. Vojvodina se vratila na pobednički kolosek posle poraza od Viktorije, a da li može do velikog podviga i plasmana u grupnu fazu Lige Evrope ostaje da se vidi.
Izvor: Utakmica.rs