U FINALU SA RAONIĆEM: Đoković ponovo dominirao nad Nadalom (VIDEO)

Novak Đoković plasirao se u finale turnira iz Masters 1000 serije u Indijan Velsu, nakon što je savladao Rafaela Nadala sa 7:6 (7-5), 6:2. Protivnik Đokoviću u finalu biće Miloš Raonić.

Đoković i Nadal na Indijan Velsu (Foto: Jared Wickerham/BNP Paribas Open)

U prvom setu između Đokovića i Nadala viđena je velika borba, ali je u drugom najbolji teniser sveta ponovo dominirao, kao i na pet njihovih prethodnih mečeva, koje je, po pravilu, lako dobijao. Nadal je u prvom setu propustio set loptu na servis Đokovića pri rezultatu 6:5, ali je nije iskoristio. Novak je u tajbrejku napravio ranu prednost od dva mini-brejka. Nadal se vratio do 5:5, ali je Đoković ponovo vezao dva poena i došao do prvog seta. U drugom setu Nadal je uspeo da ostane u igri do rezultata 2:2, ali je onda Đoković vezao četiri gema i uz dva brejka došao do 25 pobede u 48 duela sa Nadalom. Finale Indijan Velsa igra se u nedelju u 21 čas.Izvor: RTRS