Novak Đoković rutinski do četvrtog kola

Novak Đoković je savladao Žaoa Souzu i tako nastavio put ka odbrani titule u Majamiju. U meču koji je trajao 80 minuta nešto više muke imao je samo u finišu prvog seta.

Novak Đoković (Foto: Tviter printskrin)

Rezultatom 2-0 (6-4 6-1) Novak Đoković plasirao se u četvrto kolo masters turnira u Majamiju. Najbolji svetski teniser je delovao sigurno tokom većeg dela meča. Manjih problema imao je jedino u finišu prvog seta kada je ispustio brejk prednosti,međutim već u narednom gemu ponovo oduzima servis protivniku i rešava set u svoju korist.To je ujedno bio i početak kraja portugalskog tenisera koji je do kraja meča uspeo da osvoji još samo jedan gem. U drugom setu Đoković je delovao furiozno i u laganom ritmu je meč priveo kraju. U narednoj rundi srpskog tenisera očekuje meč protiv perspektivnog Austrijanca Dominika Tima koji je savladao Jošihita Nišikou sa 2-0. Izvor: Pravda