KAKAV HUMELS - SVET BRUJI O AUTOGOLU OVOG GOLMANA: Borjan gleda i ne veruje šta je njegov kolega uradio! (VIDEO)

Čitav fudbalski svet usmeren je na Evropsko prvenstvo, ali se bitni dueli reprezentacija iraju i u drugim delovima sveta.

Reprezentacija Kanade nakon 24 godine uspela je da izbori plasman u glavnu rundu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo.

Kanađani za koje brani kapiten Crvene zvezde Milan Borjan su u finalu druge runde kvalifikacija igrali sinoć protiv Haitija i pobedili sa ubedljivih 3:0 na svom terenu.

Ukupno su u ovom dvomeču slavili sa 4:0 i plasirali su se u glavnu rundu kvalifikacija, te sada imaju šanse da se plasiraju na Mundijal 2022. u Kataru.

Međutim, utakmica između Kanade i Haitija ostaće upamćena po neverovatnom autogolu koji je postigao golman gostujućeg tima u prvom minutu drugog poluvremena ovog meča.

Naime, Žosue Duveržer je šokirao fudbalski svet načinom na koji je uspeo da zatrese svoju mrežu. Nakon ovog gola nade Haitija su bile ugašene, a Kanađani su to iskoristili.

Dobio je jednu povratnu loptu ka svom golu, ali njegov prijem bio je nepostojeći. Lopta je krenula ka golu, Duveržer je bio tu da je ispuca, ali ju je nekako promašio!

Onda je to ponovo učinio a svojom stajnom nogom gurnuo loptu u gol!

Ronaldo na jednom meču oborio 4 rekorda?! Više o tome čitajte OVDE.

Izvor: Espreso