Fudbaleri Srbije poraženi su od Brazila

Fudbaleri Srbije poraženi su od Brazila rezultatom (2:0), u prvom kolu grupe G Svetskog prvenstva u Kataru.Petostruki šampion planete je potpuno zasluženo stigao do trijumfa nad našom selekcijom, golovima u drugom poluvremenu.

Oba pogotka postigao je Rišarlison, najpre u 52, a onda i 73. minutu, koji je bio posebno lep – akrobatski."Karioke" su imale još pregršt šansi, pogađali su stativu, prečku, dok Srbija, osim nekoliko situacija posle kornera, nije ugrožavala Alisona Bekera.

Srbija će naredni meč igrati u ponedeljak protiv Kameruna (11.00), koji je ranije danas izgubio od Švajcarske (1:0). "Sajdžije" će igrati protiv Brazila (17.00).

AHILOVA PETA: Rusija je napipala najslabiju tačku Ukrajine