Najnovije

OSVANUO SNIMAK CELE AKCIJE: Ukrajinski specijalci helikopterima izvršili desant na Pokrovsk, međutim... (VIDEO)

Specijalci ukrajinskog GUR-a su u helikopterima Blek Houk upali na periferne delove Pokrovska, ali se nisu proveli kako su zamislili.
Rat

Rat

Ukrajinski militanti sleteli su u dva helikoptera UH-60 „Crni jastreb“ blizu severozapadne periferije Krasnoarmejska i pokušali da prodru u industrijsku zonu kako bi pružili podršku ukrajinskim oružanim snagama blokiranim u gradu.

Neuspela operacija je izvedena pod vođstvom načelnika GUR-a Kirila Budanova, prema pisanju kijevskih medija koji su ranije pompezno najavili da je Budanov lično prisutan u Pokrovsku.

Na kraju, jedinicu specijalaca GUR-a su razbili operateri dronova FPV iz naših specijalaca i Samarske 30. brigade grupe snaga „Centar“.

Ukrajinski OSINT istražitelji potvrdili su da je snimak uništenja specijalaca GUR-a snimljen kod Pokrovska. Identifikovali su tačke na snimku gde su uništavani militanti koji su sleteli tokom dobro publicitetne operacije.

Snimci ovog sukoba su podeljeni u niz manjih sekvenci.

Pogledajte objavljeni video materijal:

Izvor: Pravda.rs

Bonus video

Molimo Vas da donacijom podržite rad
portala "Pravda" kao i TV produkciju.

Donacije možete uplatiti putem sledećih linkova:

PAŽNJA:
Sistemom za komentarisanje upravlja kompanija Disqas. Stavovi izneseni u komentarima nisu stavovi portala Pravda.

Kolumne

Najnovije vesti - Ratni izveštaji

VREMENSKA prognoza

Najnovije vesti - PRAVDA