Najnovije

Srđan Milivojević 'očitao lekciju' iz istorije Aleksandru Vučiću (FOTO)

SNS objava: Aleksandar Vučić posetio je, uoči Vidovdana, Crkvu svetog velikomučenika Stefana Lazarevića u Kruševcu, i istakao da Srbija nikad nije prihvatala ultimatume i da država to neće uraditi ni danas.

I predsednik Srbije, kao i svaki Ćaci, nije znao ni gde je bio ni šta je obišao. Važan je margeting… Inače, od obilaska Informera i Pinka odavno nema vremena da se bavi državom koju je potpuno razvalio.

 

Srđan Milivojević, predsednik Demokrastke stranke, naučio je Vučića jednom objavom gde je juče bio:

“Treba baš mnogo da budeš Ćaci pa da napišeš da je Crkva Lazarica u Kruševcu posvećena Svetom velikomučeniku Stefanu Lazareviću. Crkvu Lazaricu je kao dvorski hram podigao Knez Lazar i posvećena je Svetom Stefanu Prvomučeniku. Sveti Stefan Despot srpski koga se Srpska pravoslavna crkva molitveno seća 1. avgusta/19. jula po starom kalendaru, zajedno sa majkom Svetom Evgenijom nije Velikomučenik.
Počiva u manastiru Manasija”, napisao je na društvenim mrežama Kruševljanin Milivojević.

 


E, Ćaci, i Bogu ste teški.

Izvor: bezcenzure.rs

Bonus video

Molimo Vas da donacijom podržite rad
portala "Pravda" kao i TV produkciju.

Donacije možete uplatiti putem sledećih linkova:

PAŽNJA:
Sistemom za komentarisanje upravlja kompanija Disqas. Stavovi izneseni u komentarima nisu stavovi portala Pravda.

Kolumne

Najnovije vesti - Ratni izveštaji

VREMENSKA prognoza

Najnovije vesti - PRAVDA