Najnovije

"Upucaću ti ženu i majku, go*no četničko": Albanac dobio jezive pretnje zbog promašenog penala (FOTO)

Fudbaler Albanije Rej Manaj dobio je pretnje smrću od navijača svoje reprezentacije nakon što je promašio penal u finišu prvog poluvremena utakmice protiv Srbije.

Napadač Sivaspora preuzeo je odgovornost nakon što je Lazar Samardžić skrivio jedanaesterac, međutim, uspešniji od njega bio je golman naše reprezentacije Đorđe Petrović.

Utakmica je završena rezultatom 0:0, a najveće zasluge za to ima baš golman Čelsija, koji je prošlu sezonu proveo na pozajmici u Strazburu.

Navijači Albanije teško su podneli taj momenat, pa su uputili jezive pretnje nekadašnjem centarforu Intera i Barselone.

On je na Instagramu podelio fotografiju sa meča protiv Srbije uz poruku da se okreće narednom duelu, što je naišlo na jezive reakcije uglavnom njegovih sunarodnika.

"Da ti cela Albanija je*e majku, ku**in sine. Učinio je šta je potrebno za mir. Gov*o četničko, da ti polome obe noge. Ostani daleko od fudbala i Albanije, ne želimo te. Kakav šu*ak, marš iz nacionalnog tima što pre. Upucaću ti majku i ženu, ku**in sine. Je*em ti rodbinu", neke su od pretnji Manaju nakon što je objavio fotografiju na Instagramu.

Posted by Dnevne Novine Pravda on Sunday 8 June 2025

Izvor: Informer
 

Bonus video

Molimo Vas da donacijom podržite rad
portala "Pravda" kao i TV produkciju.

Donacije možete uplatiti putem sledećih linkova:

PAŽNJA:
Sistemom za komentarisanje upravlja kompanija Disqas. Stavovi izneseni u komentarima nisu stavovi portala Pravda.

Kolumne

Najnovije vesti - Ratni izveštaji

VREMENSKA prognoza

Najnovije vesti - PRAVDA