Najnovije

SNS-ovci gađali građane jajima, oni im UZVRATILI: Policija čuva naprednjačke prostorije (VIDEO)

Kraljevčani su na večerašnjem protestu otišli ispred SNS prostorija u ovom gradu, a naprednjaci su ih zasuli jajima, posle čega su im građani odgovorili istom merom.



SNS-ovci su, kako navodi reporter N1, prvi počeli da gađaju mirno okupljene građane jajima sa vrha zgrade.

Veliki broj pripadnika policije nalazi se trenutno ispred sedišta naprednjaka u Kraljevu. Ogroman broj Kraljevčana zviždi i skandira "Uhapsite Vučića" uprkos projektilima naprednjaka.

Inače, Kraljevčani su se večeras okupili zbog incidenta na Državnom univerzitetu u Novom Pazaru u kojem su Kraljevčani prepoznali svoje sugrađane - Dejana Aleksića, koji je direktor firme Security Guard 036, i Dejana Jovanovića Belog, vlasnika diskoteke "Pasaž".

Kako javlja dopisnik Nove, većina građana je šokirana i razočarana postupkom obezbeđenja iz Kraljeva koje je prihvatilo da upadne na Državni univerzitet u Novom Pazaru i da primenom sile izbaci studente, zbog čega su uputili izvinjenje studentima i građanima Novog Pazara, navodeći da se radi o neodgovornim pojedincima koji, kako kažu, pod diktatom vlasti žele da izazovu verske i nacionalne sukobe.

Jedan od zahteva je i da se ispitaju licence agencije Guard Security System 036, koja je, prema njihovim rečima, poznata po nasilnom izbacivanju odbornika iz kraljevačke skupštine sredinom maja. Podsećaju i da ona ima "ogromne poslove sa državom koji dostižu oko 100 miliona dinara".

Kako je pročitano ovde sada na skupu, među članovima ove agencije navodno se nalaze i uhapšeni u velikoj akciji policije i BIA sredinom 2023. godine, koji su u međuvremenu počeli da rade u ovoj agenciji.

Izvor: Nova.rs

Bonus video

Molimo Vas da donacijom podržite rad
portala "Pravda" kao i TV produkciju.

Donacije možete uplatiti putem sledećih linkova:

PAŽNJA:
Sistemom za komentarisanje upravlja kompanija Disqas. Stavovi izneseni u komentarima nisu stavovi portala Pravda.

Kolumne

Najnovije vesti - Ratni izveštaji

VREMENSKA prognoza

Najnovije vesti - PRAVDA