МАДРИД - Навијачи фудбалског клуба Олимпијакос одали су вечерас у Мадриду пошту убијеном навијачу Црвене звезде Марку Ивковићу на утакмици Лиге шампиона против домаћег Атлетика.
На трибини стадиона Висенте Калдерон присталице грчког првака развили су транспарент с натписом "Почивај у миру брате Марко Ивковићу", а поред транспарента било је и неколико српских застава. Двадесетпетогодишњег младића из Београда убили су навијачи Галатасараја прошлог петка у Истанбулу уочи кошаркашке утакмице Евролиге против црвено-белих.
Прочитајте још:Партизан тражи одлагање утакмице са Галатасарајом
Олимпијакос и Црвена звезда традиционални су пријатељи и гаје братске односе. На мечу 5. кола А групе Лиге шампиона Атлетико после првог полувремена води против Олимпијакоса са 2:0. Извор: Танјуг
Молимо Вас да донацијом подржите рад
портала "Правда" као и ТВ продукцију.Донације можете уплатити путем следећих линкова:
ПАЖЊА:
Системом за коментарисање управља компанија Disqas. Ставови изнесени у коментарима нису ставови портала Правда.