Француска - Хондурас 3:0!

У другом мечу групе Д, репрезентација Француске савладала је селекцију Хондураса са убедљивих 3:0 и преузела чело табеле. Бензема је у 45 минуту из пенала донео вођство Француској против Хондураса 1:0. Због фаула Виктор Паласиос је добио други жути картон тако да ће Хондурас друго полувреме игради са 10 играча.
Французи се радују (Фото: Твитер)

Oд 48 минута Француска води 2:0. Стрелац је поново Бензема. Карим Бензема уписан је као стрелац гола, али се чини да је голман Ваљадарес "помогао" лопти да уђе у гол. Снимак је међутим доказао да је Ваљарес дао ауто гол. Бензема још једном погађа гол у 72 минуту. Састави: Француска (4-3-2-1): Љорис, Дебуши, Варан, Сако, Евра, Кабај, Погба, Матуиди, Валбуена, Гризман, Бензема. Хондурас (4-4-2): Валадарес, Фигероа, Бекеле, Нахар, Бернардес, Исагуире, Гаридо, Паласиос (црвени 43'), Еспиноса, Костли, Бенгстон 45 минут: Извор: Правда