(ВИДЕО) ПОГЛЕДАЈТЕ: Партизан испрашио Торшавн, Лазовић дао два

БЕОГРАД - Фудбалери Партизана савладали су екипу Торшавна са 3:0 у другом колу квалификација за Лигу шампиона.
Данко Лазовић, херој победе над Фаранима (фото Јутјуб)

Црно-бели су тако отворили нову сезону убедљивом победом и практично решили питање победника већ у Хумској, па ће реванш меч на Фарским Острвима бити само формалност. Двоструки стрелац за Партизан био је Данко Лазовић, у 14. и 64. минуту, док је коначан резултат поставио Петар Шкулетић у 71. минуту. Лазовић је био асистент код трећег поготка црно-белих. Навијачи Партизана развили су у другом полувремену транспарент у знак сећања на недавно преминулог барда нашег глумишта Боривоја - Боре Тодоровића, иначе великог навијача црно-белих. Реванш меч се игра на Фарским Острвима 22. јула од 20 часова. Партизан ће већ у петак 18. јула сазнати ко ће му бити ривал у евентуалном трећем колу квалификација. Први мечеви наредне фазе Лиге шампиона на програму су 30. јула, док се реванши играју 6. августа. Црно-беле је у Хумској бодрио и некадашњи првотимац Лазар Марковић, који је у уторак и званично постао ново појачање енглеског Ливерпула. Он је за Партизан играо до 2013. године, а после само једне сезоне у португалској Бенфики преселио се на Енфилд. Извор: Курир