ПОРАЗ ПОСЛЕ ПРОДУЖЕТAКА: Баћушке у финалу, Србија у борби за бронзу (ВИДЕО)

БЕОГРАД - Футсал репрезентација Србије није успела да се пласира у финале Европског првенства у Београду, пошто је после продужетака изгубила од Русије са 2:3.
Футсал меч Србија - Русија (фото: РТС принтскрин)

Русија је повела у 13. минуту голом Едера Лиме, а изједначио је Младен Коцић у 26. минуту, својим петим голом на турниру. Ново вођство Русији донео је Сергеј Абрамов у 33. минуту, а Србија је са играчем више изједначила преко Милоша Симића у 36. минуту. Победоносни гол за Русију постигао је Ромуло у четвртом минуту првог продужетка. То је шесто финале за Русију на европским првенствима и бориће се за другу титулу. Утакмицу у Београдској арени пратио је 11.161 гледалац. У другом полуфиналу, вечерас од 21 час играју Шпанија и Казахстан.