ХАОС У БЕОГРАДУ: Општа туча хрватских и грчких ватерполиста! (ВИДЕО)

На око три и по минута пре краја меча дошло до опште туче у базену, па је меч прекинут и регистрован резултатом који је важио у том тренутку.

Општа туча хрватских и грчких ватерполиста! (Фото: Јутјуб)

У финалу турнира за ватерполисте до 19 година на Бањици. Млади Хрвати и Грци су се три и по минута пре краја потукли у базену. Страсти су толико биле узавреле да су се умешали и играчи са клупе, тако да је меч прекинут „због опште туче“ код вођства Хрвата од 11:9. Одлучено је да се сусрет региструје резултатом који је био у тренутку прекида, тако да је прво место припало Хрватској, а друго Грчкој.
Исти ривали су и прекјуче пре подне у групној фази (победила Хрватска са 10:8) одиграли утакмицу на ивици прекида. Јуче нису успели да се суздрже па је виђена туча у базену.
Срби су освојили треће место после победе над Мађарском од 14:7 (4:1, 4:3, 2:1, 4:2). У нашем тиму одскочио је Радомир Драшовић са четири гола. Извор: Новости