ПОРАЗ СА ЛЕПОМ УСПОМЕНОМ ЗА СРБИНА: Некадашњи везиста Партизана дао гол Реалу у Мадриду

Фудбалери Реал Мадрида победили су вечерас на свом терену Леганес са 2:1, у утакмици 35. кола шпанског првенства.
Реал је повео у осмом минуту голом Гарета Бејла, а предност је удвостручио Борха Мајорал у 45. минуту. Једини гол за Леганес постигао је бивши фудбалер Партизана Дарко Брашанац у 66. минуту. Екипа Зинедина Зидана остварила је 21. победу у првенству и трећа је на табели са 71 бодом, бодом мање од другопласираног Атлетика из Мадрида. Леганес је претрпео 17. пораз и заузима 16. место са 40 бодова. Извор: Бета