СУЗЕ У НАПУЉУ: Торино донео Јувентусу титулу

Нови-стари шампион Серије А је Јувентус! И то га је до трофеја два кола пре краја погурао највећи ривал, градски конкурент Торино, који је однео бод из Напуља - 2:2

А, тај бод је много више значио Јувентусу, који је освојио титулу, док је публика на "Сан Паолу" поново остала у сузама.

Фудбалери Интера победили су као гости Удинезе са убедљивих 4:0 и на тај начин сачували наду да могу до четвртог места које води у Лигу шампиона.

Андреа Ранокија је донео вођство Интеру у 13. минуту, а онда су у финишу полувремена Рафиња и Икарди практично решили питање победника.

У другом полувремену је "покер" Интера употпунио Борха Валеро.Интер је на петом месту са 69 бодова, а по један више имају Рома Лацио, али римски тандем има и меч мање.