Најновије

РАМИН ВУЛГАРАН ОДГОВОР О ВЕЛИКОЈ АЛБАНИЈИ ШОКИРАО СВЕТ: "Доста са сра*има из прошлости"! Не нападамо Србију!

Албански премијер Еди Рама рекао је да Србија не треба да се осећа угрожено због споразума Тиране и Приштине о заједничкој спољној политици, те поручио да у региону треба престати са "истим старим сра.има из прошлости" и ићи напред.

Еди Рама (Фото: Јутјуб)

Овај директан и за званичнике неуобичајен одговор Рама је дао на питање новинара у Познању да ли тај споразум угрожава регионалну стабилност и доприноси стварању Велике Албаније.

"Београд има своје мишљење и позицију, ми имамо своје", рекао је Рама и додао да је споразум са Приштином била исправна одлука и да је то требало још раније да се уради, те да нико због тога не треба да се осећа угрожено.

“Ми никог не нападамо, само јачамо међусобну сарадњу. То је нормално. Желео бих да и са Србијом јачамо сарадњу и да идемо напред. Не видим зашто би се Србија осећала нападнуто”, рекао је Рама и додатно појаснио, не бирајући речи:

“Ми у региону треба да престанемо са истим старим ср..има из прошлости”, рекао је Рама.

“Сви у региону треба да иду напред, да се ради на јединственом тржишту, а не да се прави атмосфера као да је неко нападнут”, закључио је Рама.

Прочитајте ОВДЕ о чему су причали Ана Брнабић и Рамуш Харадинај.

Извор: Танјуг

Бонус видео

Молимо Вас да донацијом подржите рад
портала "Правда" као и ТВ продукцију.

Донације можете уплатити путем следећих линкова:

ПАЖЊА:
Системом за коментарисање управља компанија Disqas. Ставови изнесени у коментарима нису ставови портала Правда.

Колумне

Најновије вести - Ратни извештаји

VREMENSKA prognoza

Најновије вести - ПРАВДА