Најновије

МЕДВЕДЕВ ИСПРОСИПАО ЗЕЛЕНСКОГ: Будала има мале шансе да доживи старост

Изјаве председника Украјине Владимира Зеленског да је против њега већ покушано неколико убистава је јефтино хвалисање, оценио је данас заменик председника Савета безбедности Русије Дмитриј Медведев.

Он је коментарисао интервју Зеленског за британски "Сан", у којем је председник Украјине, између осталог, рекао и "да очекује да ће Русија крајем године покушати Мајдан 3", односно, смену власти, и у којем је, на питање новинара да ли би искористио шансу да убије руског председника, изјавио да је у току рат и да Украјина има права да се брани.

Медведев на све ово каже да изјаве чак и за "Сан" изгледају као "циркус са коњима". 

"Узгред, тог функционера тамо више и не схватају за озбиљно", додаје он.

Медведев уз то упозорава да мисли понекад могу и да се материјализују, то јест, остваре, те поручује да је "са тако моћним 'пророчанствима' мало вероватно да будала (Зеленски) има шансе да доживи старост".

Прочитајте ОВДЕ о броју погинулих цивила у Украјини

Извор: РТ Балкан

Бонус видео

Молимо Вас да донацијом подржите рад
портала "Правда" као и ТВ продукцију.

Донације можете уплатити путем следећих линкова:

ПАЖЊА:
Системом за коментарисање управља компанија Disqas. Ставови изнесени у коментарима нису ставови портала Правда.

Колумне

Најновије вести - Ратни извештаји

VREMENSKA prognoza

Најновије вести - ПРАВДА