Најновије

Вучић "побегао" из Србије

Председник Србије Александар Вучић отпутовао је у Давос где ће учествовати на годишњем састанку Светског економског форума (WEF). Вучић је "побегао" из Србије у тренутку када у њох траје велики штрајк студената и просветних радника.

Он се на Инстаграму огласио и објавио фотографију из хеликоптера, а у опису похвалио Швајцарску, али и изразио узбуђење због покрета који ће ускоро формирати.

- У швајцарском војном хеликоптеру, на путу за Давос. Дивна земља, све имају, а ја сам већ нестрпљив и једва чекам повратак у Србију. Узбуђен због почетка процеса формирања Покрета за народ и државу, јер знам колико ће тај покрет бити важан за будућност наше земље, њену стабилност и економски напредак. Позивам вас да у наредним недељама дате своје предлоге за име Покрета, иновације у државном и политичком програму деловања, као и предлоге за укључивање добрих и вредних људи који из различитих разлога, до сада, су били, или скрајнути, или се нису бавили политиком. Живела Србија, видимо се у Јагодини - навео је Вучић.

Извор: Правда
 

Бонус видео

Молимо Вас да донацијом подржите рад
портала "Правда" као и ТВ продукцију.

Донације можете уплатити путем следећих линкова:

ПАЖЊА:
Системом за коментарисање управља компанија Disqas. Ставови изнесени у коментарима нису ставови портала Правда.

Колумне

Најновије вести - Ратни извештаји

VREMENSKA prognoza

Најновије вести - ПРАВДА