Најновије

Миливојевић: Закон који је Трамп потписао није казна за Србију, треба да брину Дрчелић, Остоја, Збиљић…

Председник Демократске странке Срђан Миливојевић изјавио је данас да Закон о демократији и просперитету Западног Балкана, који је потписао председник Сједињених Америчких Држава, не уводи санкције Србији, ни њеним грађанима, и да то није казна за Србију.

„Ово је рачун који стиже онима који су државу опљачкали, а институције претворили у приватно власништво. Санкције су усмерене на појединце и режимске мреже које су годинама профитирале од корупције и злоупотребе власти“, навео је Миливојевић у саопштењу.

Он је указао да разлог за бригу имају „Миленијум, Дрчелић, Остоја, Збиљић и други који су се богатили, док је држава пљачкана“.

Нова.рс

Бонус видео

Молимо Вас да донацијом подржите рад
портала "Правда" као и ТВ продукцију.

Донације можете уплатити путем следећих линкова:

ПАЖЊА:
Системом за коментарисање управља компанија Disqas. Ставови изнесени у коментарима нису ставови портала Правда.

Колумне

Најновије вести - Ратни извештаји

VREMENSKA prognoza

Најновије вести - ПРАВДА