Најновије

Руска војска је напала моћну тврђаву Оружаних снага Украјине (МАПА)

Руска војска је почела да разбија непријатеља у моћној тврђави Оружаних снага Украјине – Белогоровка.

Украјински војни аналитичари чак тврде да су Оружане снаге Украјине већ практично истеране из села на граници ЛНР и ДНР и објављују мапу.

„Оружане снаге Украјине држале су одбрану у рушевинама Белогоровке, укључујући каменолом Меловој, више од две године“, пишу укрјински телеграм канали.

Руски извори наводе да је нападнуто снажно одбрамбено чвориште са бункером у Белогоровки, чиме је обезбеђена контрола над каменоломом и суседним шумским плантажама, а такође је омогућена и маневарска одбрану контранападима.

Извор: Правда

Бонус видео

Молимо Вас да донацијом подржите рад
портала "Правда" као и ТВ продукцију.

Донације можете уплатити путем следећих линкова:

ПАЖЊА:
Системом за коментарисање управља компанија Disqas. Ставови изнесени у коментарима нису ставови портала Правда.

Колумне

Најновије вести - Ратни извештаји

VREMENSKA prognoza

Најновије вести - ПРАВДА