Најновије

Возач ИЗБАЦИО девојчицу из аутобуса јер је слушала песму "ПАДА ВЛАДА"

Возач чачанског "Аутопревоза" избацио је девојчицу из возила јер је слушала песму "Пада влада", објавио је локални портал "Озонпресс", позивајући се на наводе њених родитеља.

У писму које су доставили редакцији портала, родитељи су навели да је возач у аутобусу слушао говор председника Србије Александра Вучића "са појачаним тоном", а да је девојчица пустила песму коју изводи група "Бајага и инструктори".

По наводима родитеља, возач је бурно реаговао, зауставио аутобус и рекао јој да изађе напоље, а потом додао да неће наставити вожњу док она не напусти аутобус.

Родитељи су упитали власника "Аутопревоза" како возач сме да избаци дете из аутобуса ако је уредно купило карту и "никога није узнемиравало".

- Детету смо рекли да следећи пут позове полицију и медије на лице места, а као родитељи подсећамо возача да неће довека бити на тој позицији, ни он а ни његов председник - наводи се у писму.

Извор: Бета

Бонус видео

Молимо Вас да донацијом подржите рад
портала "Правда" као и ТВ продукцију.

Донације можете уплатити путем следећих линкова:

ПАЖЊА:
Системом за коментарисање управља компанија Disqas. Ставови изнесени у коментарима нису ставови портала Правда.

Колумне

Најновије вести - Ратни извештаји

VREMENSKA prognoza

Најновије вести - ПРАВДА