На снимку који је објављен на друштвеним мрежама види се младић за кога се тврди да је симпатизер Српске напредне странке (СНС) како насрће на средњошколце и студента Машинског факултета, а након одржаног протеста испред Уставног суда у Београду.
Према изјавама сведока, он је покушао да из руке једног студента избије телефон, док је другом приликом успео да из руке инспекторке која је снимала одузме мобилни уређај.
"Ћаци насрнуо на средњошколце, а потом и на мене и колеге. Покушао да ми избије телефон из руке, док је други ћаци успео да избије телефон једној инспекторки која је ту снимала", написао је студент који је објавио снимак на Инстаграму.
Нова.рс
Молимо Вас да донацијом подржите рад
портала "Правда" као и ТВ продукцију.Донације можете уплатити путем следећих линкова:
ПАЖЊА:
Системом за коментарисање управља компанија Disqas. Ставови изнесени у коментарима нису ставови портала Правда.