(ВИДЕО) Бараж се смеши: Орлићи искљуцали ђаволчиће

Млада фудбалска репрезентација Србије савладала је у Леувену домаћу селекцију Белгије 3:0, у утакмици 9. групе квалификација за првенство Европе. Двоструки стрелац био је нападач Андерлехта Александар Митровић који је мрежу црвених ђавола затресао у 11. и у 56. минуту, а једном се у стрелце уписао везиста партизана Дарко Брашанац, у 53. минуту.
Александар Митровић (ФОТО: скриншот РТС јутјуб канал)

Овом победом орлићи су избили на чело табеле и знатно увећали шансе да се нађу у баражу за У-21 ЕВРО, било као победник групе или као једна од четири најбоље другопласиране екипе. Да није било кикса на Кипру кад смо и поред играча више у већем делу меча неочекивано поражени, сада би мирно чекали септембар и гостовања Италији и Северној Ирској. Италија је као гост савладала Северну Ирску 2:0 и сада има бод мање од Србије и Белгије. Азури и орлићи имају по два меча до краја, док је Белгији преостало само гостовање на Кипру. Извор: Правда