JSL: Domaćini bez pobede

Fudbaleri Vojvodine i Čukaričkog odigrali su nerešeno 1:1 (0:0), u derbi meču 19. kola Superlige Srbije na stadionu Karađorđe u Novom Sadu.
Logo Jelen Superlige

Vojvodina je propustila nekoliko prilika da zabeleži osmu pobedu u sezoni i tako pretekne Čukarički na trećem mestu na tabeli. Novosađani su poveli golom Marka Poletanovića u 62. minutu, a izjednačio je Brazilac Lukas Pjasentin u 82. minutu. Utakmica u Ivanjici Javor - Spartak završena je bez golova (0:0), dok su mreže mirovale i u Užicu gde je Sloboda dočekala Radnički iz Niša. Novi Pazar je minimalnim rezultatom savladao OFK Beograd na Karaburmi, a jedini gol na meču postigao je Ivan Obrovac u 84. minutu. Rezultati: Javor - Spartak 0:0 Sloboda - Radnički Niš 0:0 OfK Beograd - Novi Pazar 0:1 (Obrovac 84) Vojvodina - Čukarički 1:1 (Poletanović 62 - Pjasentin 82) Napredak - Donji Srem (16) Jagodina - Voždovac (17) Crvena zvezda - Radnički Kragujevac (17) Nedelja: Rad - Partizan (14.30) TABELA: Crvena zvezda 41, Partizan 40, Čukarički 32, Novi Pazar 31, Vojvodina 30, Jagodina 28, Radnički Niš 27, itd Izvor: Tanjug