(VIDEO) Orlići vode u Belgiji

Mlada reprezentacija Srbije vodi 1:0 posle prvih 45 minuta kvalifikacione utakmice za odlazak na U-21 Evropsko prvenstvo u koje će se u leto 2015 odigrati u Češkoj.

Strelac za sada jedinog gola na utakmici bio je napadač Anderlehta Aleksandar Mitrović, posle kornera koji je s desne strane izveo krilni igrač Groningena Filip Kostić. Imala je Srbija još nekoliko prilika, a najveću opet Mitrović i to samo par minuta posle vodećeg gola, ali je sa peterca šutirao pravo u golmana srvenih đavolčića. Ukoliko meč završi ovim rezultatom Srbija će preuzeti lidersku poziciju u grupi 9 kvalifikacija. Vize za Češku izboriće sedm pobednika baraža u koji će se plasirati prvaci grupa i četiri najbolje drugoplasirane selekcije. Izvor: Pravda