(VIDEO) Zvezda opet prva: Napredak izdržao 73 minuta

Fudbaleri Crvene zvezde na pravi način su odgovorili Partizanu posle ubedljive pobede crno-belih nad Radničkim iz Kragujevca te su i oni dobro "isprašili" Napredak (4:1), iako nije izgledalo da će biti tako sve do 73. minuta kad je Dauda postigao gol za 2:1.
Dvostruki strelac Abiola Dauda (FOTO: crvenazvezdafk.com)

Samo tri minuta kasnije Nigerijac je svojim drugim golom zapečatio sudbinu gostiju, iako je Ninković kasnije iz penala postigao i četvrti gol za crveno-bele. Prethodno su u prvom poluvremenu Kruševljani poveli golom Dimitrova iz penala, a izjednačio je Pavićević posle kornera koji je izveo Lazović. Golove iz prvih 45 minuta možete videt OVDE. Zvezda je sa ova tri boda vratila čelnu poziciju tabele JSL koju je privremeno preuzeo Partizan posle pobede u Kragujevcu. Crveno-beli imaju 41 bod, jedan više od večitog rivala. U 19. kolu Zvezda gostuje u Kragujevcu, a Partizan dočekuje Rad. Rezultati: Donji Srem – Jagodina 1:1 (Nikitović 35 – Pešić 90. penal) Voždovac – Javor 1:0 (Karaklajic 80) Novi Pazar – Sloboda 2:1 (Sotirović 60, Selimović 73 – Mihajlović 66) Radnički Kragujevac – Partizan 0:4 (Malbašić 3, Škuletić 38, 90, Drinčić 58, Lazović 68. penal) Čukarički – OfK Beograd (Nenad Mirosavljević 58) Radnički Niš – Rad (Stojanović 9 - Injac 6)