(ВИДЕО) Звезда опет прва: Напредак издржао 73 минута

Фудбалери Црвене звезде на прави начин су одговорили Партизану после убедљиве победе црно-белих над Радничким из Крагујевца те су и они добро "испрашили" Напредак (4:1), иако није изгледало да ће бити тако све до 73. минута кад је Дауда постигао гол за 2:1.
Двоструки стрелац Абиола Дауда (ФОТО: црвеназвездафк.цом)

Само три минута касније Нигеријац је својим другим голом запечатио судбину гостију, иако је Нинковић касније из пенала постигао и четврти гол за црвено-беле. Претходно су у првом полувремену Крушевљани повели голом Димитрова из пенала, а изједначио је Павићевић после корнера који је извео Лазовић. Голове из првих 45 минута можете видет ОВДЕ. Звезда је са ова три бода вратила челну позицију табеле ЈСЛ коју је привремено преузео Партизан после победе у Крагујевцу. Црвено-бели имају 41 бод, један више од вечитог ривала. У 19. колу Звезда гостује у Крагујевцу, а Партизан дочекује Рад. Резултати: Доњи Срем – Jагодина 1:1 (Никитовић 35 – Пешић 90. пенал) Вождовац – Jавор 1:0 (Kараклаjиц 80) Нови Пазар – Слобода 2:1 (Сотировић 60, Селимовић 73 – Mихаjловић 66) Раднички Kрагуjевац – Партизан 0:4 (Малбашић 3, Шкулетић 38, 90, Дринчић 58, Лазовић 68. пенал) Чукарички – OфK Београд (Ненад Миросављевић 58) Раднички Ниш – Рад (Стојановић 9 - Ињац 6)