Nostradamus je predvideo da će „armija muslimana“ proći kroz Evropu i zauzeti London ostavljajući iza sebe trag ubistava, silovanja i pljačkanja.
Prema sajtu Nostradamus 2242, navodi se da će Treći svetski rat početi ove godine kada konflikti sa ID eskaliraju i da će da se okonča za nekih 26 godina.
Navodi se da u prevodu Nostradamusa piše: „On će ući zloban i neprijatan i sprovesti tiraniju duž Mesopotamije. Svi prijatelji preljubničke dame biće zle zemlje i crne boje“.
Činjenica je da je meta ID Mesopotamija, tj. današnji Irak. ID je verovatno najbogatija teroristička organizacija na svetu. NJihova zastava i uniforme su crni, a vode se tiranskim šerijatskim zakonom.
Neki istraživači Nostradamusa navode da je prorok iz 16. veka predvideo i zika virus govoreći o „letećim insektima“ i „malim glavama dece“.
Međutim, pored ovih zloslutnih predviđanja, Nostradamus je predvideo i da će Donald Tramp postati predsednik.
U jednom od njegovih prevoda se navodi: „Slobodna zemlja je postala korumpirana, ali onda je despota i kriminalca svrgnuo progresivni kralj koji ga je učinio manje arogantnima i koji će iz poraza stvoriti pobedu“.
Istraživači smatraju da se „despot i kriminalac“ odnosi na Hilari Klinton, a da se „progresivni kralj“ odnosi na budućeg predsednika Donalda Trampa.
Dobra vest za Amerikance je ta što Nostradamus predviđa bolji život za njih pod vladavinom predsednika Trampa. Izvor: webtribune.rs
Mihailo Medenica: Vaša Svetosti, to su naša deca. Ono najbolje od nas loših
Vaša svetosti, to su deca. Naša divna i blagovesna deca.