(ВИДЕО) Вила зауставила Челси, Матићу поништен чист гол!?

Фудбалери Астон Виле савладали су Челси у 30. колу Премијер лиге 1:0. Стрелац победоносног гола био је Фабијан Делф у 82. минуту, а судије су поништиле гол српском репрезентативцу Немањи Матићу због наводног играња руком.
Дуел Вилијана и Делфа (ФОТО: Спортспорт.ба)

Матић је одиграо цео меч за плавце, баш као и његов саирач из репрезентације Бранислав Ивановић, а Челси је меч завршио са деветорицом пошто су искључени Вилијан у 68. и Рамирес у 90. минуту сусрета. Челси је и поред пораза задржао про место на табели са шест бодова предности, али и три утакмице више од другопласираног Манчестер ситија, који је у првој утакмици кола савладао Хал сити 2:0, иако је већи део меча играо с десеторицом, због искључења Венсана Компанија. У недељу су на програму два велика дербија, Манчестер јунајтед - Ливерпул и Тотенхем - Арсенал. Извор: Правда