Монте Карло Мастерс: Ноле силан на старту

Најбољи тенисер Србије и други рекет света Новак Ђоковић дозволио је само један гем свом првом противнику на путу ка одбрани титуле на мастерсу у Монте Карлу, Французу Алберу Монтањесу - 6:1, 6:0, за шта му је било довољно 45 минута игре.
Новак Ђоковић (ФОТО: Принтскрин)

Ђоковић jе jе као други носилац био слободан у првом колу, а ово је била његова шеста победа у исто толико мечева протв  Mонтањеса, који је у целом мечу имао само један директан поен, наспрам 27 Нолетових. У трећем гему првог сета је Монтањес имао шансу за брејк, али је Србин сигурним сервисом отклонио једину приллику Француза да му одузме сервис Српски тенисер ће у наставку турнира играти против бољег из дуела између Пабла Kарена - Бусте из Шпаниjе и бољег из дуела Kевин Aндерсон (Jужна Aфрика) - Гаел Mонфис (француска). Mастерс у Mонте Kарлу игра се за наградни фонд од 3,4 милиона евра. Извор: Правда