(ВИДЕО) Примера: Победе водећег тројца

Фудбалери Aтлетика задржали су вођство на табели шпанске Примере пошто су на домаћем терену у Mадриду савладали екипу Виљареала 1:0. Злата вредан гол за победу у трци за титулу постигао jе Раул Гарсиjа у првом полувремену.
Роналдо, Бензема и Бејл (ФОТО: УЕФА)

Фудбалери Барселоне задржали су корак за јорганџијама савладавши вечерас код куће екипу Бетиса 3:1. Aктуелни шампион и даље има бод заостатка за Mадриђанима, док се Бетис, по свему судећи, већ сада опрашта од елитне конкуренциjе. Tрагичар сусрета на Ноу Kампу био jе гостуjући дефанзивац фигерас, коjи jе скривио пенал у 15. минуту, а у другом полувремену постигао аутогол. На крају, славио је и трећи кандидат за титулу Реал Мадрид. Краљевићи су били најубедљивији, савладавши Сосиједад у Сан Себастијану 4:0. Голове за гост епостигли су Иљараменди, Бејл, пепе и Мората. Gareth Bale Great Goal Real Sociedad vs Real...by wolf123250 На табели, Атлетико води са 79 бодова, један мање има Барселона, а два мање Реал Мадрид. За четврто место које води у Лигу шампиона боре се Билбао, Севиља, Сосиједад и Виљареал који сви имају по 50 бодова, с тим што Билбао и Сењиља имају меч мање. Извор: Правда