Виљареал добио Реал Сосиједад за шесто место на табели

Фудбалери Виљареала победили су данас на гостујућем терену Реал Сосиједад са 2:1, у утакмици последњег, 38. кола шпанског првенства и преузео шесто место на табели.

Виљареал је повео голом Ђованија Дос Сантоса у 26. минуту, а вођство је дуплирао Икечукву Уче у 69. минуту, на асистенцију Дос Сантоса. Коначан резултат поставио је Карлос Вела у 90. минуту. Виљареал је овом победом претекао Сосиједад на шестом месту на табели, захваљујући бољој гол-разлици, али су обе екипе већ обезебедиле пласман у Лигу Европа. Вечерас се играју остале утакмице: Алмерија - Атлетико Билбао, Осасуна - Бетис, Ваљадолид - Гранада, Рајо Ваљекао - Хетафе и Севиља - Елче. Извор: Вести