Катанија боља од Роме, пораз Михајловића у Парми

Фудбалери Катаније победили су данас Рому са 4:1 (2:1) у 36. колу Серије А и сачували теоретске шансе да могу да остану у елитном италијанском друштву.
Лого

Лого

Сва четири гола за домаћи тим постигли су Аргентинци, а два у првом полувремено дело су Маријана Иска. Франческо Тоти је смањио резултат, а још два поготка у наставку постигли су Бергесио и Баријентос. Сампдорија Синише Михајловића наставила је са промењивим играма ове сезоне, пошто је поражена на гостовању у Парме са 2:0. Удинезе и Ливорно одиграли су занимљиву утакмицу са чак осам голова, од чега седам у првом полувремену - 5:3. Резултати: Удинезе - Ливорно 5:3 (Ди Натале 19, 45, Баду 21, Переира 34, Габријел Силва 44 - Паулињо 13, 29, Месбах 88)Катанија - Рома 4:1 (Иско 26, 34, Бергесио 55, Бариентос 79- Тоти 37) Кјево - Торино 0:1 (Сардо 55 аутогол) Ђенова - Болоња 0:0 Парма - Сампдорија 2:0 (Касано 8, Скелото 90) Вечерас од 20.45 играју Милан - Интер, док су сутра на програму мечеви Лацио - Верона и Јувентус - Аталанта. За уторак су заказане утакмице Фиорентина - Сасуоло и Наполи - Каљари. Табела: Јувентус 93 бода, Рома 85, Наполи 69, Фиорентина 61, Интер 57, Торино 55 итд... Извор: Прессонлине, Танјуг